Škoda Fabia
Combi 1.2 TSI JOY 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Carplay|PDC|Stoelverw|N.A.P|APK tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 8.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.949,-
LEASEPRIJS: € 123,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.495,17 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.2 TSI JOY 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Carplay|PDC|Stoelverw|N.A.P|APK tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 114.812 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 123,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JH-227-S |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.033 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.588 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- achterruitwisser en sproeier
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Sunset, extra donker getinte ramen achter
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- velours/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Driver Activity Assistant
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- Plus-pakket
- RDW-leges
- Stoelverwarming